top of page

12 Mar Sal

|

Online Zoom Etkinliği

Nihan Büyükaksu ile Yüz Yogası’na Giriş

Yüzümüzdeki kaslar da bedenimiz gibi zamanla gevşemeye başlar. Fakat bu kaslar vücudumuzdakilere göre daha küçük olduğu için yüz kaslarını şekillendirmek çok daha kısa zamanda sonuç verir. Yaşlanma sürecine doğal yollarla destek vermek isteyenler için Yüz Yogası bilinen en etkili yöntemlerdendir.

Nihan Büyükaksu ile Yüz Yogası’na Giriş
Nihan Büyükaksu ile Yüz Yogası’na Giriş

Saat ve Yer

12 Mar 2024 20:00 – 21:15

Online Zoom Etkinliği

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Yüzümüzdeki kaslar da tıpkı bedenimizdeki kaslar gibi zamanla gevşemeye başlar. Nasıl ki vücudumuzun sıkı ve diri olması için egzersize ihtiyacı varsa, aynı durum yüzümüz için de geçerlidir. Yüzümüzdeki kaslar vücudumuzdakilere göre daha küçük olduğu için yüz kaslarını güçlendirmek ve şekillendirmek çok daha kolaydır ve kısa zamanda sonuç verir.

İşte tam da bu noktada, yaşlanma sürecine doğal yollarla destek vermek isteyen herkes için Yüz Yogası bilinen en etkili yöntemlerden biridir.

Bu atölyemizde de cildimizi yüz egzersizleri ve yüz masajı ile destekleyeceğiz.

Yüz egzersizleri ile ihtiyaca yönelik bazı yüz kaslarımızı güçlendirirken, bazılarını da sadece esneterek rahatlatacağız.

Uygulayacağımız derin doku yüz masajı ile de cildin kan dolaşımını arttırarak, hücrelerin oksijenlenmesini arttıracağız, cildimizin toksinlerden arınmasına destek vereceğiz ve böylece daha parlak ve daha canlı bir cilde nasıl kavuşacağımızı bilinçli tekniklerle öğrenmiş olacağız.

Atölye öncesi katılımcılardan ricamız:

- Soğuk sıkım bir yüz yağı (Üzüm çekirdeği, kuşburnu çekirdeği vb yağlar olabilir)

- Tüm katılımcıların ciltlerinin temiz olması ve boyun bölgesini açık bırakacak bir kıyafet giymeleri

- Atölye süresince tüm katılımcılarının kameralarının açık olması

Nihan Büyükaksu

Ege Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı mezunu olan Büyükaksu, 14 senelik kurumsal hayatı boyunca yurt dışı eğitim danışmanı ve kurumsal iletişim yöneticisi gibi çeşitli görevlerde yer aldı.

Yüz yogasına merakı ise bundan 7 sene önce cilt kalitesinde değişiklikler gözlemlediğinde başladı. Sağlıklı beslenme, yoga, doğal yaş alma vb konulara her zaman ilgili olan biri olarak öncelikle kendine fayda sağlamak adına İngiltere'deki Danielle Collins’ten yüz yogası eğitmenlik eğitimini tamamladı. Son 4 senedir de yüz yogasını profesyonel olarak aktarmakta.

2022 senesinde  “Nihan İle Yüz Yogası’nı Keşfet” kitabını yazarak Türkiye’de ilk Türk yüz yogası kitabını çıkaran eğitmen oldu.

Biletler

  • Nihan Büyükaksu ile Yüz Yogası

    Nihan Büyükaksu ile Yüz Yogası’na Giriş

    ₺0,00
    Tükendi

Bu etkinlik için biletler tükendi

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page